ÚVOD / Studium na UC / Život na Unicorn College

Důležité termíny

18. ledna 2020

WCC - Postav si super vozítko

13. února 2020

Den otevřených dveří

15. února 2020

WCC - Zautomatizuj si svou domácnost

12. března 2020

Den otevřených dveříKompletní seznam termínů

Život na Unicorn College

Na Unicorn College se sami přesvědčíte, že vysoká škola není jen o učení a povinnostech.
V průběhu roku totiž pořádáme v spolupráci s Unicorn celou řadu mimoškolních akcí, které jsou určeny pro studenty i jejich kamarády a rodinu. Oblíbené jsou  zejména sportovní aktivity, turnaje a například i legendární Výlety s Vladimírem. Společně účastníci jezdí autobusem Red Monster po pamětihodnostech celé České republiky (historických, technických či přírodních). Na jaře se naši studenti také pravidelně účastní soutěže Vigour Rider. Vždy před Vánocemi pořádáme vánoční večírek spojený s koncertem některé ze známých českých kapel.
Pro mimopražské studenty máme připravenu možnost využít ubytování na vysokoškolských kolejí na Jarově, Chodově nebo Strahově.

Sedmero zážitků, o které vás Unicorn College rozhodně neochudí

Zážitky ze života

Každá správná vysoká škola je o učení a povinnostech. A nebudeme si nic nalhávat, ta naše taky. Každá správná vysoká škola je ale i o životě mimo učebny a na to na Unicorn College nezapomínáme. Socializovat se je nutnost, vždyť kdo by vám jinak přeposlal materiály z posledního semináře?

Zážitky z prokrastinace

Nesnášíme, když naši studenti jen tak sami bezcílně prokrastinují. Nabízíme proto řadu forem vysoce efektivní prokrastinace hromadné. Je to větší zábava a když jsou v tom ostatní s vámi, nepřipadáte si tak špatně.

Zážitky z cest

Na tradiční výlety nejezdíme s vychovatelkou ani s dozorcem, ale s Vladimírem Kovářem. Má to své výhody. Když jste se hlasitě projevili před vychovatelkou, poslala vás spát. Když se hlasitě projevíte před majitelem jedné z největších evropských softwarových firem, třeba vás zaměstná.

Zážitky ze soutěží

Naši studenti se každoročně účastní třeba závodu Vigour Rider. Je tam potřeba orientace, výdrž a logické uvažování o tom, co za tu námahu stojí a co už ne. Takže vlastně všechno, co se vás na Unicorn College snažíme naučit.

Zážitky ze zažívání

Depresivní stravovací návyky typických vysokoškoláků sahající od čínské polévky až po čínskou polévku nepodporujeme. Jestli si chcete uchovat přátelské vztahy se svým zažíváním, podívejte se na možnosti stravování ve škole a jejím okolí.

Zážitky z kolejí

Jsme sice soukromá škola, rozhodně se ale nemusíte bát, že bychom vás chtěli během studia ochudit o zážitky z kolejního bydlení. Pro zájemce máme hned několik variant, kde se zocelit v soubojích o nádobí, o soukromí, o prostor ve společných ledničkách nebo o vlastní důstojnost. Prohlédněte si je.