ÚVOD / O nás / Uplatnění studentů

Absolventi Unicorn College

Juraj UrbančíkVratislav KalendaPavel BoryOndřej SynekUplatnění studentů

Pro trh práce vychováváme absolventy, kteří jsou výborně připraveni jak na řízení rozsáhlých softwarových projektů, tak na jejich navrhování a realizaci. Mohou tak zastávat pozice ředitele projektu, business nebo softwarového architekta, test architekta, team leadera, chief developera nebo konzultanta v oblasti informačních a komunikačních technologií. Vedle ICT specialistů také připravujeme absolventy do nižšího a středního podnikového managementu s nadstandardní schopností využívat informační a komunikační technologie pro svou práci.Absolventi Unicorn College se neztratí ani při dalším vzdělávání. Zájemci o navazující magisterské studium díky vysokým standardům výuky na naší škole nemají problém s přijetím na prestižní zahraniční i české vysoké školy a zpravidla patří k těm nejlepším studentům v ročnících.
Unicorn College patří do skupiny Unicorn a studenti i absolventi tak mají širokou nabídku pracovních příležitostí v rámci této skupiny, a to jak v IT, tak například i v obchodě či lidských zdrojích. Podle našich statistik takto získá práci přibližně třetina studentů.
Důraz na kvalitu výuky a praktické uplatnění znalostí výrazně příspívají k tomu, že další třetina studentů nachází práci již během studia, a třetina si dokonce během nebo krátce po studiu zakládá svoji vlastní firmu. V tom jim pomáhá i náš propracovaný program podpory začínajících podnikatelů.
Nepřeháníme proto, když říkáme, že nemáme absolventy, kteří by opustili naši školu a nenašli práci. Mezi firmy, kde naši absolventi nacházejí uplatnění, patří takové společnosti jako IBM, Barclays, HP, SAS Institute a další.